FAQ- FREQUENTLY ASKED QUESTIONS

1. Mam na imię Gabrysia, ale ze względu na to, że mam wstręt do swojego imienia, wolę, gdy zwracacie się do mnie, po prostu, "Wiesiek".
2. Skąd taki pseudonim? Rzekomo wywodzi się od mojego nazwiska (podobnie brzmi), aczkolwiek ja nie widzę podobieństwa.
3. W tym roku skończę 17 lat (1998). Do listopada, jak na razie, jestem marną, drobną 16-latką.
4. Moje urodziny przypadają na 22 listopada.
5. Mam kręcono-prosto-falowane włosy o kolorze rudo-blondo-podobnym. Nie jestem ich w stanie zdefiniować.
6. Kolor oczu? Niebieski. Brudny, umorusany niebieski.
7. Staram się nie jadać mięsa. Oczywiście ograniczam jego spożywanie, ale, jak wiadomo, niedzielny obiad bez porządnego kotleta nie jest niedzielnym obiadem.
8. Nie toleruję laktozy, nieraz pojawia mi się uczulenie od zjedzonych ogórków (w nadmiarze), w okresie letnim pojawia mi się wysypka na ręce przez truskawki (również skonsumowane w nadmiernych ilościach), dawniej również cierpiałam na uczulenie na promienie słoneczne- przebywanie na słońcu sprawiało, że z oczu leciały mi łzy, stąd okulary przeciwsłoneczne na prawie każdym zdjęciu z dzieciństwa, skaza białkowa.
9. Uczę się, staram się uczyć, grać na gitarze elektrycznej.
10. Wykonuję bransoletki z muliny, których sprzedaż pozwala mi na wyjazd na koncerty tudzież kupno płyt/koszulek.
11. Rysuję. Niegdyś myślałam o ASP, ale patrząc na moje, bądź co bądź, beztalencie, najprawdopodobniej zrezygnuję.
12. Śpiewam- sama dla siebie, bez widowni, aczkolwiek bardzo chciałabym dołączyć do jakiegoś zespołu, by przełamać lęk i wstyd.
13. Mam białą cerę. Rodzice powtarzają, że jest to objaw mojego niejedzenia warzyw.
14. Nie znoszę się opalać, nie cierpię gorąca. W upalne dni boli mnie głowa, gdy tylko wyjdę na zewnątrz, dlatego cały czas przesiaduję w domu.
15. Trenowałam siatkówkę (przez ponad 6 lat) na pozycji rozgrywającej i libero. Za obie pozycje dostałam nagrodę "tej najlepszej" na Turnieju Żubra w Kłaju.
16. Mam w domu zwierzyniec. Dokładniej dwa psy i siedem kotów. W przyszłości chciałabym kontynuować tradycję rodzinną, pławiąc się w pupilach.
17. Jestem molem książkowym i wiernym fanem Kinga, Cast, Mead i wielu, wielu innych autorów, którzy kręcą się wokół horroru i fantastyki. Od roku staram się powiększać swoją biblioteczkę, w skutku czego najprawdopodobniej dorobię sobie trzecią półkę.
18. Słucham tylko dobrej muzyki, takiej jak rock, metal, punk rock, indie rock i tego typu rzeczy, od czasu do czasu sięgając po grunge- ale tylko i wyłącznie w sytuacjach kryzysowych.
19. Liczę sobie niecałe 160 cm.
20. Dużo ważę, przynajmniej w moim odczuciu, dlatego staram się nie wpierniczać słodyczy i ciągle żyć w ruchu.
21. Jestem uczennicą Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce na profilu technika obsługi turystycznej.
22. Mam 21-letnią siostrę, Agnieszkę. 

★゜・。。・゜゜・。。・゜☆゜・。。・゜゜・。。・゜★ 

Masz do mnie jakieś pytanie? Napisz, a ja postaram się udzielić na nie odpowiedzi!

0 komentarze:

Prześlij komentarz

★゜・。。・゜・。。・゜・。。・゜・。。・゜・。。・゜・。。・゜・。。・゜・。。・゜★

Dziękuję za wszystkie komentarze, które nieustannie podnoszą mnie na duchu, napędzając do pisania. Oczywiście przyjmuję na klatę każdą krytykę, niemniej jednak tylko wtedy, kiedy jest ona dzielnie uzasadniona. Chcąc Wam się odwdzięczyć, proszę o jedno- podawajcie linki do Waszych blogów!

Dziękuję ♡